• A- A A+
 • Populārās mūzikas koncerts

  Datums: 03 Apr

  Laiks: 16:00

  Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes Mūzikas katedra aicina š. g. 3. aprīlī plkst. 16.00 DU koncertzālē (Vienības iela 13) visus interesentus uz “Populārās mūzikas koncertu”.

  Šodien pasaulē par populāro mūziku (izklaides mūziku) uzskata ne tikai pop, rokdziesmas, džezu vai hītparādes grāvējus, bet arī izcilas, tautā iemīļotas operu ārijas, klasiskās mūzikas instrumentālus skaņdarbus dažādiem mūzikas instrumentiem. Iemesls – visi labi pazīst šos mūzikas skaņdarbus, kuru mākslinieciskā kvalitāte nav zaudējusi savu nozīmi, neatkarīgi no mūzikas stila vai žanra arī šodien.  Gluži otrādi, to vērtība arvien pieaug. Tāpēc populāri var būt gan klasiskās mūzikas šedevri, gan džeza melodijas, mūziklu, estrādes dziesmu melodijas, šlāģeri,  ziņģes un tautasdziesmas.

  Jau desmito gadu Lieldienu izskaņā Mūzikas un Mākslu fakultātē notiek “Populārās mūzikas koncerts”. Šajā reizē ceļojumu populārās mūzikas pasaulē uzsāksim ar nemirstīgo vācu komponista Kristofa Vilibalda Gluka “Melodiju”, ieceļosim Endrū Loida Vēbera operā “Operas spoks”dziedāsim Džona Lenona un Paula Makartnija fascinējošās melodijas, tā sauktā pasaules mūzikas žanra spilgtākā pārstāvja Boba Dilana dziesmas, uzņemsim ceļojumā arī Renāra Kaupera dziesmu, Astora Pjacollas tango un latviešu spilgtākās tautasmelodijas. Koncerta izskaņā pārsteigums – Mūzikas katedras jaunizveidotā vienība – bigbends. Katrs no skaņdarbiem ir ceļojums cilvēka sajūtu pasaulē.

  Būsiet mīļi gaidīti!

  MMF dekāns Ēvalds Daugulis

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Septembris >
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!