• A- A A+
 • Iepazīšanās ar Iespējamo misiju

  Datums: 04 Dec

  Laiks: 11:30

  No Categories

  Izglītības programma Iespējamā misija (IM) pirmdien, 4. decembrī, viesosies Daugavpils Universitātē, lai studentiem, mācībspēkiem un citiem interesentiem pastāstītu vairāk par IM darbības mērķiem, pievienošanos šai kustībai un pārrunātu sadarbības iespējas.

  Sarunai Īpaši aicinām pievienoties studentus, kuri ieguvuši izglītību studiju programmās, kas nav saistītas ar pedagoģiju, lai uzzinātu par savām iespējām 2 gadus strādāt skolā, pasniegt savai augstākajai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus un pilnveidoties IM Līderības attīstības programmā.

  Savukārt, studentiem un mācībspēkiem, kas ir saistīti tieši ar pedagoģijas studiju programmām, šī būs iespēja iepazīties ar IM darbības principiem: atlasi, jauno skolotāju sagatavošanu un atbalstu.

  IM ir kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pozitīvās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.

  Programma piesaista, atlasa, sagatavo un atbalsta mērķtiecīgus un spējīgus augstskolu absolventus, kuri 2 gadus strādā skolā un paralēli mācās IM Līderības attīstības programmā, kurā apgūst gan pedagoģiju, gan vadību un, absolvējot programmu, saņem tiesības turpināt veikt pedagoģisko darbību.

  Tikšanās notiks 4. decembrī plkst. 11.30 Daugavpils Universitātē (Vienības ielā 13, 308. kabinetā).

  _______________________________________

  Jau 10 gadus Iespējamā misija strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Esam pārliecināti, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs. Pateicoties Swedbank un citu atbalstītāju ziedojumiem, 10 gadu laikā Latvijas skolām ir izdevies piesaistīt un atbalstīt 166 mērķtiecīgus skolotājus, no kuriem 79% turpina darboties izglītības jomā arī pēc divu gadu dalības Iespējamās misijas programmā.

  Vairāk informācijas http://www.iespejamamisija.lv

  Papildu informācija:
  Aija Brikše
  Dalībnieku piesaistes, atlases un mārketinga vadītāja
  aija.brikse@iespejamamisija.lv
  +371 29767615

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Maijs >
  30 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 1 2 3

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!