• A- A A+
 • „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” 2018./2019. studiju gada trešā tikšanās reize

  Datums: 08 Dec

  Laiks: 11:30

  No Categories

  2018. gada 8. decembrī plkst. 11.30. 

  Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13, 309. auditorijā (3. stāvā)

  notiks „Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) 2018./2019. studiju gada 3. tikšanās reize!

  Jūs iepazīsieties ar lektoriem, kas sniegs jaunas zināšanas par šādām tēmām:

  11.30 „Zviedrija ir tuvāk nekā Tev šķiet”, DU HF Angļu filoloģijas un translatoloģijas katedras viesdocente Dr. philol. Jeļena Tretjakova un Svešvalodu katedras viesasistente Mg.prof. tulk. Zane Vaļule.

  13.00 „Starpkultūru komunikācija: mēs esam līdzīgi vai dažādi?”, DU HF dekāna p. i., Rusistikas un slāvistikas katedras profesore Elīna Vasiļjeva.

  Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau astoto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. HAJ ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10. – 12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

  Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

  HAJ nodarbībām vēl var pieteikties, rakstot uz elektroniskā pasta adresi humanitara.akademija@inbox.lv Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija.

  Humanitārajā akadēmijā jauniešiem lekcijas lasa un praktiskās nodarbības vada kompetenti un erudīti Latvijas kultūras un mākslas darbinieki, ārzemju vieslektori un Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes docētāji.

  Papildu informācija:
  t.: 22142679
  e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
  “Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook 

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!