• A- A A+
 • DU Zinātniski praktiskā konference “DARBS DARA DARĪTĀJU!”

  Datums: 03 Mar

  Laiks: 10:00 - 16:00

  Cienījamie kolēģi! Jūs tiekat aicināti piedalīties Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātes rīkotajā 4.zinātniski praktiskajā konferencē “DARBS DARA DARĪTĀJU!”, kas notiks 2017. gada 3. martā no plkst. 10.00-16.00, Parādes ielā 1, Daugavpilī.

  21. gadsimtā pasaulē 5-10 minūšu laikā tiek radīts tik daudz informācijas, cik iepriekš tika radīts 100 gadu laikā. Šajā straujo pārmaiņu laikā mēs, skolotāji, arvien biežāk domājam par to, kādas profesijas būs nepieciešamas pēc 15 vai 25 gadiem, kad mūsu pirmsskolēni un skolēni nonāks globālajā darba tirgū? Kas mūsu audzēkņiem būtu jāzina, jāprot, jāvar, jādara un jāmīl šodien, lai pēc daudziem gadiem viņi spētu veidot ilgtspējīgu  sabiedrību?

  Lai kopīgi meklētu atbildes uz šiem jautājumiem, konferencē dalīsimies pieredzē par to, kā palīdzam saviem bērniem/ skolēniem apgūt veiksmīgai dzīvei un karjerai nepieciešamās prasmes ne tikai formālajā ikdienas mācību procesā, bet arī neformālajā vidē, jo tikai  “…darba vara lielu dara!”

  Šogad uz konferenci tiek aicināti pirmsskolas un sākumskolas, pamatizglītības un vidusskolas skolotāji, izglītības iestāžu atbalsta personāls un vadība, augstskolu docētāji, pašvaldību darbinieki u.c.
  Konferences ievaddaļā iepazīsimies ar pētījumu par reģionālo attīstību saistībā ar cilvēkresursiem. Tiksimies ar kādas privātskolas direktoru.
  Konference tiek rīkota ar mērķi  apzināt un popularizēt skolotāju labāko pieredzi, tāpēc aicinām Jūs pamudināt kolēģus un pieteikties pašiem konferencei un dalīties pieredzē! Konferences ietvaros būs iespēja dalīties pieredzē darba grupās un iesaistīties ideju tirdziņā/izstādē. Par savas pieredzes popularizēšanu skolotāji saņems sertifikātus.

  Konferences laikā būs iespēja tikties ar interesantiem cilvēkiem, kas ar darbu ir padarījuši savu un citu dzīvi kaut nedaudz labāku. Runāsim par:

  • Problēmrisināšanu, kritisko domāšanu;
  • Digitālo un mediju pratību;
  • Jaunradi, pašiniciatīvu, uzņēmējspēju;
  • Pašvadību, pašizziņu un mācīšanos mācīties;
  • Sadarbību un līdzdalību;
  • Un citām tēmām.

  Konferences laikā būs iespēja iegādāties grāmatas, iepazīties ar studiju iespējām Daugavpils Universitātē.
  Dalībnieki saņems apliecinājumus par dalību konferencē.

  Lasīt vairāk: http://duzpk.mozello.com/

  Pieteikuma anketa pieejama šeit. 

  Līdz 01.07.2017.gaidīsim metodiskos rakstus publicēšanai DU IVF 4.zinātniski praktiskajā konferences rakstu krājumā “DARBS DARA DARĪTĀJU!”

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Septembris >
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!