• A- A A+
 • DU Zinātnes skolas šī studiju gada pēdējā nodarbība

  Datums: 01 Apr

  Laiks: 10:30

  2017. ada 1. aprīlī notiks Daugavpils Universitātes Zinātnes skolas 2016./2017. studiju gada pēdējā – 6. nodarbība.

  Dalībnieku reģistrācija sāksies plkst. 10.30 Parādes ielā 1, 1. stāva foajē.

  Plkst. 10.50 sāksies praktiskās nodarbības 2 grupās. Dabaszinātņu nozares interesenti izzinās visu par un ap akvakultūrām, iejutīsies akvakultūristu lomā, savukārt sociālo un humanitāro nozaru interesentiem būs iespēja uzzināt par vēstures avotpētniecības pamatiem un iegūt iespēju praktiski pielietot avotu analīzes metodes.
  Savukārt plkst. 12.00 DU Zinātnes skolas kopīgo nodarbību „Vēsturiskās arhitektūras īpašā pievilcība – kā to izlasīt un pazīt” vadīs DU Mākslas zinātņu institūta pētnieks Ilmārs Dirveiks.

  Pēc kopīgās lekcijas plkst. 13.10 notiks oficiāla DU Zinātnes skolas 5 sertifikātu pasniegšana skolēniem, kuri šajā studiju gadā ir apmeklējuši vismaz 50 % nodarbību. Sertifikāts dod papildus 5 punktus, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

  Programma

  Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē. Skolas nodarbību laikā tās dalībnieki var piedalīties bezmaksas lekcijās un praktiskajās nodarbībās, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, pētīt kādu sev interesējošu tēmu dziļāk, kas var palīdzēt izvēlēties profesiju, kā arī iemācīties strādāt ar modernu aprīkojumu.

  Papildus informācija:
  Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa
  Vienības ielā 13, 219. kab.
  Daugavpils, LV-5401
  Tel. +371 65425452
  E-pasts: inese.zugicka@du.lv

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!