• A- A A+
 • 12. Daugavpils Zinātnes festivāls

  Datums: 26 Sep - 28 Sep

  Laiks: 00:00

  No 26. līdz 28. septembrim visi interesenti tiek aicināti zināšanas bagātinošā ceļojumā – 12. Daugavpils Zinātnes festivālā, kura laikā ikviens apmeklētājs, iesaistoties dažādās aktivitātēs, saprotamā veidā iepazīs un izvēlēsies savu zinātni.

  Daugavpils Universitātes Zinātņu prorektore Inese Kokina: „Zinātnes festivāls ļauj iepazīt zinātnes pasauli, pavērot, kā tā tiek izmantota mūsu ikdienas dzīvē, uzzināt jaunus un pārsteidzošus faktus par labi zināmām un ierastām lietām un procesiem. Festivāla mērķis ir vienkāršā un uzskatāmā veidā izglītot sabiedrību par aktuālām zinātnes tēmām, rosināt jauniešus pievērsties zinātniskiem pētījumiem. Tā laikā ir paredzēti pasākumi dažādām  mērķauditorijām – skolēniem, skolotājiem, studentiem, uzņēmējiem,  pašvaldību darbiniekiem u.c.”

  12. Daugavpils Zinātnes festivāla laikā būs iespēja ikvienam interesentam piedalīties sev interesējošā aktivitātē, piemēram, apmeklēt izstādes, uzzināt par izmeklētāju ikdienas darbu, par nano pasauli, par zāļu ražošanas tehnoloģiju attīstību, izpētīt augu klonēšanu, ūdens organismus, iepazīt valodu pasauli, izmēģināt spēkus biznesā,  piedalīties aizraujošā pasākumā par astronomiju, pirmsskolas un sākumskolas bērniem būs iespēja iejusties detektīva lomā, piedalīties dažādās darbnīcās. Visu piedāvāto aktivitāšu saraksts ir pieejams programmā.

  12. Daugavpils Zinātnes festivāla programma 

  12. Daugavpils Zinātnes festivāla ietvaros 29. septembrī Parādes ielā 1A, 130. aud. pl. 12.00 notiks Pasaules dabas fonda atvērtā diskusija “Latvijas dabas bagātības” (piedalās Pasaules Dabas Fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs, publicists Dainis Īvāns).

  Trīs dienu laikā varēs iepazīt zinātnisko laboratoriju ikdienas darba ritējumu, darboties meistarklasēs,  piedalīties aizraujošās lekcijās, spēlēs un  konkursos, apgūstot daudz jaunu un interesantu zināšanu.

  12. Daugavpils Zinātnes festivālu organizē Daugavpils Universitāte un Dabas izpētes un vides izglītības centrs sadarbībā ar atbalstītājiem: Daugavpils pilsētas domi, Zinātkāres centru „Zinoo”, Daugavpils Universitātes Jauno zinātnieku asociāciju.

  Uz tikšanos 12. Daugavpils Zinātnes festivālā 26. – 28. septembrī Daugavpils Universitātē!

  Papildu informācija:
  Zinātņu daļa
  Tālr. 654 25452
  E-pasts: zinda@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Marts >
  26 27 28 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!