• A- A A+
 • 11. Daugavpils Zinātnes festivāls

  Datums: 27 Sep - 29 Sep

  Laiks: 12:00 - 16:30

  No 27. līdz 29. septembrim visi interesenti tiek aicināti aizraujošā un zināšanas bagātinošā ceļojumā – 11. Daugavpils Zinātnes festivālā, kura laikā ikviens apmeklētājs, iesaistoties dažādās aktivitātēs, saprotamā veidā iepazīs un izvēlēsies savu zinātni.

  Daugavpils Universitātes Zinātņu prorektore Inese Kokina: „Zinātnes festivāls ļauj iepazīt zinātnes pasauli, pavērot, kā tā tiek izmantota mūsu ikdienas dzīvē, uzzināt jaunus un pārsteidzošus faktus par labi zināmām un ierastām lietām un procesiem. Festivāla mērķis ir vienkāršā un uzskatāmā veidā izglītot sabiedrību par aktuālām zinātnes tēmām, rosināt jauniešus pievērsties zinātniskiem pētījumiem. Tā laikā ir paredzēti pasākumi dažādām  mērķauditorijām – skolēniem, skolotājiem, studentiem, uzņēmējiem,  pašvaldību darbiniekiem u.c.”

  Daugavpils Universitāte 2016. gadā svin savu 95. gadadienu. Līdz ar to 11. Daugavpils Zinātnes festivāla laikā būs iespēja „aizceļot pagātnē”, apskatot, ar kādām tehnoloģijām, kādi un kā tika veikti pētījumi dabaszinātnēs, humanitārajās un sociālajās zinātnēs 20.gs. un kā tas ir 21.gadsimta sākumā. 11. Daugavpils Zinātnes festivāls piedāvās dažādas izstādes, interaktīvās aktivitātes un lekcijas, kas notiks ne tikai Daugavpils Universitātes mācību korpusos, bet arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, Latgales Centrālajā bibliotēkā.

  Trīs dienu laikā varēs iepazīt zinātnisko laboratoriju ikdienas darba ritējumu, darboties meistarklasēs,  piedalīties aizraujošās lekcijās, spēlēs un  konkursos, apgūstot daudz jaunu un interesantu zināšanu.

  11. Daugavpils Zinātnes festivālu un Zinātnieku nakti organizē Daugavpils Universitāte un Dabas izpētes un vides izglītības centrs sadarbībā ar atbalstītājiem: Daugavpils pilsētas domi, Zinātkāres centru „Zinoo”, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, Latgales centrālo bibliotēku,  Naujenes Novadpētniecības muzeju, Naujenes kultūras centru, Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu “Silava”, L’Oreal Latvija, SIA “Axon Cable”, Europe Direct Informācijas centru Daugavpilī, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidlatgales nodaļu.

  Uz tikšanos 11. Daugavpils Zinātnes festivālā 27. – 29. septembrī Daugavpils Universitātē!

  FOTOGALERIJA

  zinatnes_festivals_a2-page-001

  Papildu informācija:
  Zinātņu daļa
  Tālr. 654 25452
  E-pasts: zinda@du.lv

  Loading Map....

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!