• A- A A+
 • Erasmus+ programmas pieredzes apmaiņas stāsts Dizaina departamentā

  Aktualizēts 04.12.2018 15:37

  3. decembrī pl. 13.10 Daugavpils Universitātes Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju institūta Dizaina departamentā (DU DZTI DD) (Vienības 13 – 210) tika organizēts pasākums „Erasmus+ programmas pieredzes apmaiņas stāsts”, kurā departamenta docētājas Viktorija Valujeva un Gaļina Zavadska stāstīja kolēģiem un PBSP “Dizains” studentiem par pieredzi, kas iegūta ārzemēs, izmantojot Erasmus+ programmas finansējumu un iespējas.

  Pasākumā klātesošos uzrunāja, piedalījās un diskutēja DU zinātņu prorektors Arvīds Barševskis, savukārt DU Erasmus+ programmas koordinatore Inese Hodanova informēja klausītājus par programmas aktualitātēm un iespējām.

  Lektore V. Valujeva stāstīja par šīs programmas ietvaros 2017. un 2018. gadā iegūto radošo pieredzi Art by Kuze studio (Īrija), Marika Akula studio (Lielbritānija) un Luca Berti Atelier Nydober (Dānija), to papildinot ar interesantu vizuālu prezentāciju. Pētniece Gaļina Zavadska sniedza informāciju par mūzikas pasniegšanas nodarbību metodiku apmeklētajā Hradec Kralove University (Čehija) un Viļņas Edukoloģijas Universitātē (Lietuva). Abas docētājas dalījās ar iegūtajiem iespaidiem, atzīmēja Erasmus+ programmas nozīmi kā docētāju, tā studējošo profesionālo un valodas prasmju pilnveidē, sadarbības starp augstskolām veicināšanā, aicinot klātesošos izmantot iespēju un aktīvāk iesaistīties Erasmus+ programmā.

   „Ceru, ka šāda aktivitāte kļūs par tradīciju arī citās DU struktūrvienībās, jo, viens ir aizbraukt Erasmus+ braucienā, cits – dalīties ar redzēto ar kolēģiem un studentiem”, pasākuma noslēgumā atzīmēja A. Barševskis.

  Informāciju sagatavoja:
  Zeltīte Barševska
  DZTI DD vadītāja
  zeltite.barsevska@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!