• A- A A+
 • Dzīvo kustībā! – interaktīvo pasākumu cikls veselīga dzīvesveida uzturēšanai un fiziskās aktivitātes veicināšanai Daugavpils Universitātē

  Aktualizēts 07.09.2017 09:30

  Mazkustīgs dzīvesveids, sēdošs darbs un tā radītās negatīvās sekas uz veselību patlaban ir viens no aktuālākajiem tematiem. Fiziskās aktivitātes palielināšana ar piemērotiem vingrojumiem var ievērojami uzlabot vispārējā veselības stāvokli un samazināt nogurumu.

  Daugavpils Universitātes Veselības veicināšanas centrs un Anatomijas un fizioloģijas katedra piedāvā pasākumu ciklu “Dzīvo kustībā!” veselīga dzīvesveida veicināšanai universitātes darbiniekiem, studentiem un senioriem (t.sk. bijušajiem DU darbiniekiem). Projekta ietvaros septembrī un oktobrī notiks vairāki pasākumi atbilstoši Pasaules Veselības Organizācijas atzīmējamām dienām septembrī un oktobrī: Vispasaules fizioterapijas dienai, Pasaules sirds dienai, Starptautiskai senioru dienai, Pasaules garīgās veselības dienai, Pasaules Redzes dienai. Turpmāk divas reizes nedēļā tiks piedāvāts piedalīties vingrošanas nodarbībās.

  Atzīmējot Vispasaules fizioterapijas dienu, piedāvājam iesaistīties šādās aktivitātēs:

  – 7.septembrī plkst. 12.00-13.30 Parādes ielā 1 (foajē) un Vienības ielā 13 (Senāta sēžu zālē – 214. kab.), iespējams saņemt apkakles zonas masāžu;

  –  8.septembrī plkst. 12.15-12.45 Parādes ielā 1-108 uzmundrinoša vingrošana īpaši tiem, kam ir sēdošs darbs pie datora (sporta tērps nav vajadzīgs).

  Papildu informācija:
  Irēna Kuņicka
  Anatomijas un fizioloģijas katedra
  E – pasts: irena.kunicka@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!