• A- A A+
 • DU viesojas Tartu Universitātes Narvas koledžas administrācijas pārstāvji

  Aktualizēts 13.06.2018 09:54

  No 2018. gada 12. – 13. jūnijam Daugavpils Universitātē (DU) viesojās pārstāvji no Tartu Universitātes Narvas koledžas Igaunijā – Narvas koledžas direktore Kristina Kallas, Narvas koledžas studiju direktore Mai-Liis Palginõmm un starptautisko attiecību speciālists Ivan Polynin.

  Narvas koledža ir arī ilggadējie Eiropas Savienības Erasmus+ programmas DU sadarbības partneri. Igaunijas pārstāvji tikās ar DU studiju prorektori prof. Maiju Burimu, projekta koordinatori Inesi Hodanovu, Izglītības un vadības fakultātes Pedagoģijas un pedagoģiskās psiholoģijas katedras docenti, prof. bakalaura studiju programmas “Skolotājs” direktori Sandru Zariņu un Humanitāro un sociālo zinātņu institūta Ilgtspējīgās izglītības centra vadošo pētnieci, prof. maģistra studiju programmas “Izglītība” programmas direktori Eridianu Oļehnoviču.

  Ārvalstu pārstāvji izrādīja lielu interesi aktivizēt abpusējo sadarbību un iepazīstināja ar koledžas piedāvātajiem studiju programmu moduļiem, kas varētu būt saistoši gan DU studējošajiem, gan pasniedzējiem. Tikšanās laikā studiju prorektore prof. Maija Burima Narvas koledžas pārstāvjus iepazīstināja ar izglītības sistēmu Latvijā, DU studiju programmām, galvenajiem izaicinājumiem, projektiem un veicamajiem darbiem izglītības reformas ietvaros.

  13. jūnijā Narvas koledžas pārstāvji tiekas ar Daugavpils pilsētas 3. vidusskolas direktoru Vitāliju Azareviču, kur vēlas uzzināt vairāk par bilingvālo skolu pastāvēšanu Latvijā, problēmu risinājumiem un izglītības reformām skolu sektorā. Noslēgumā ārvalstu viesi apmeklēs Daugavpils Marka Rotko Mākslas centru.

  Narvas koledžas direktore Kristina Kallas aicināja DU studējošos un pasniedzējus aktīvāk izmantot ES Erasmus+ programmas iespējas un doties mobilitātē uz Narvas koledžu Igaunijā.

  Sīkāka informācija par iespējām studējošajiem ir atrodama šeit.

  Papildu informācija:
  Projekta koordinatore
  Inese Hodanova
  t.: 654 21606
  e-pasts: erasmus@du.lv

   

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Janvāris >
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 1 2 3

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!