• A- A A+
 • DU tiks pārstāvēta 7. starptautiskajā konferencē un izstādē „HOLOEXPO-2010” Maskavā

  Aktualizēts 21.09.2010 15:30

  Šī gada 28.-30. septembrī Maskavā (Krievija) notiks 7. starptautiskā konference un izstāde „HOLOEXPO-2010”, kurā Daugavpils Universitāti (DU) pārstāvēs asociētais profesors Edmunds Tamanis, DU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta (TPK) vadītāja Irīna Gorkina, fizikas doktori Vjačeslavs Gerbreders un Andrejs Bulanovs.

  Konferences laikā DU zinātnieki prezentēs savu pētījumu rezultātus ar tēmu „Integration of diffraction elements into the image-matrix hologram by software emulation”.
  Iespēju piedalīties konferencē mūsu universitātes pārstāvjiem nodrošina Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta projekts, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

  7. starptautiskās konferences un izstādes „HOLOEXPO-2010” mērķis ir izvērtēt hologrāfijas produktu tirgu un tā attīstības tendences, apspriest jaunākos zinātniski-tehniskos sasniegumus hologrāfijas jomā NVS valstīs un ārzemēs. Pasākuma ietvaros notiks zinātniskā un praktiskā konference “Hologrāfija – zinātne un prakse”, kā arī specializētā izstāde.
  Specializētajā izstādē “Hologrāfija EXPO-2010” tiks pārstāvētas dažādas jomas, piemēram, drošības hologrāfija un tās piemērošana, hologrāfiskā optika, 3D hologrāfisko displeju sistēmas, optiskā atmiņa; ilustrētā hologrāfija, hologrāfiskais iepakojums; iekārtas, tehnoloģiskie procesi un materiāli hologrāfijai.
  Zinātniski-praktiskās konferences laikā tiks apspriests plašs tēmu loks, kas ietver tādu jautājumu izskatīšanu, kā drošības hologrāfija, ilustrētā hologrāfija un 3D tilpuma displeja sistēmas priekšmetu noteikšanu, izmantojot hologrammas; fotogrāfijas un citi informācijas nesēji hologrāfijai; nanofotonika un metamateriāli hologrāfijai; datoru un lāzer-optiskās tehnoloģijas hologrammas optikas sintēzes jomā, hologrammas un difrakcijas optiskie elementi (kaplis-DOE) un to piemērošana; optiski-hologrāfiskās atmiņas sistēmas, optiskās informācijas apstrāde un hologrāfiskie filtri, viļņvada hologrāfija; hologrāfiskā interferometrija.

  Konferences laikā tiek organizēta arī 27. Hologrāfijas skola, kurā vadošie speciālisti hologrāfijas jomā no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un citām NVS valstīm lasīs lekcijas par aktuālākajiem jautājumiem mūsdienu hologrāfijā.

  7. starptautisko konferenci un izstādi „HOLOEXPO-2010” organizē Maskavas Baumana Valsts Tehniskā Universitāte un SIA „Hologrāfija-serviss”(Maskava).

  Papildus informācija:
  Irīna Gorkina
  DU TPK vadītāja
  t.: 29476204
  e-pasts: irina.gorkina@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Augusts >
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!