• A- A A+
 • DU notiks 7. Starptautiskā zinātniskā Eirāzijas Sociālo un Humanitāro zinātņu konference

  Aktualizēts 22.07.2019 13:40

  2019. gada 23. – 24. jūlijā Daugavpils Universitāte sadarbībā ar Abaja Kunanbajeva Kazahstānas Nacionālo pedagoģisko universitāti (Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогика университеті), Roehamptonas Universitāti (University of Roehampton), zinātnisko inovāciju asociāciju “Yenilikçi Adımlar Derneği”, Urālu Federālo universitāti (Уральский федеральный университет) un Vītauta Dižā universitāti (Vytauto Didžiojo universitetas) organizēs 7. Eirāzijas Sociālo un Humanitāro zinātņu konferenci (Eurasian Conference on Language and Social Sciences, ECLSS).

  ECLSS misija ir izveidot platformu zinātniekiem, akadēmiskajam personālam un citiem profesionāļiem no visas pasaules, lai prezentētu inovatīvus zinātniskos pētījumus sociālo zinātņu jomās – kulturoloģijā, lingvistikā, valodu u.c. priekšmetu mācību metodikā, pedagoģijā, vēsturē, politoloģijā, komunikācijas zinātnē u.c., un veidotu unikālu Eirāzijas zinātnieku klasteri, iepazīstinot konferences dalībniekus ar Daugavpils Universitāti un attīstot konferencē pārstāvēto valstu akadēmisko sadarbību.

  Konferences darba grupas notiks klātienes un neklātienes formās.

  Konferences zinātniskās komitejas vadītāja ir DU studiju prorektore, Latviešu literatūras un kultūras katedras profesore Dr. philol. Maija Burima.

  Konferences atklāšana notiks Daugavpils Universitātē Vienības ielā 13, 308. auditorijā.

  Konferencē piedalīsies vairāk kā 50 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Turcijas, Irānas, Kataras, Pakistānas, Rumānijas, Nīderlandes, Ukrainas, Uzbekistānas un Malaizijas.

  ECLSS darba valodas – angļu un turku.

  ECLSS mājas lapa – http://www.eclss.org.

  Papildu informācija:

  contacts@eclss.org

  info@eclss.org

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!