• A- A A+
 • DU notika ESF projekta seminārs par projektu izstrādi un vadību profesionālās maģistra programmas “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” ietvaros

  Aktualizēts 10.04.2019 08:11

  2019. gada 25. un 26. martā Daugavpils Universitātē (DU) notika seminārs par projektu izstrādi un vadību, kuru vadīja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) pārstāvji – Vladislava Šķēle un Miks Celmiņš.

  Semināra pirmās dienas 1. daļā JSPA pārstāvji Vladislava Šķēle un Miks Celmiņš dalībniekus iesaistīja aktivitātēs, kurās 40 minūšu laikā viņi intervēja cilvēkus ar mērķi uzzināt ideālāko Latvijas jauniešu galvaspilsētu. Pēc tam dalībnieki iesaistījās diskusijā. Semināra 2. daļā dalībniekus iepazīstināja ar dažādiem ES projektiem, tādiem kā eurodesk, eTwinning, Proti un dari. Īpašu uzmanību veltīja tādiem projektiem, kā Erasmus +: Jaunatne darbībā un Eiropas Solidaritātes korpuss.

  Semināra otrajā dienā dalībnieki iesaistījās praktiskajā uzdevumā un noteica visizplatītākās jauniešu problēmas, pārrunāja to cēloņus un sekas, piedāvāja savu projektu šo problēmu risināšanai. Noslēgumā notika grupu prezentācijas un viedokļu apmaiņa, kuru laikā dalībnieki akcentēja būtiskākos semināra ieguvumus.

  Plašāka informācija par projektiem ir pieejama: www.jaunatne.gov.lv , jaunatneslietas.lv, www.izm.gov.lv.

  Seminārs tapis pateicoties JSPA un DU savstarpēji noslēgtajam sadarbības līgumam, projekta Non-formal learning in higher education: Developing Intercultural Competence “Among Others ietvaros

  DU mācībspēki un studenti ir pateicīgi JSPA par lielisko pieredzes apmaiņu, zināšanām un iespējām saņemt aktuālāko informāciju jaunatnes darba jomā.

  Materiālu sagatavoja:
  Jeļena Viršuta
  1. stud. g. “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists”
  Sadarbībā ar Rasmu Svikli

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!