• A- A A+
 • DU mākslinieki piedalās izstādē “DU, PRIEKĀ, FRISTAIL…”

  Aktualizēts 07.08.2018 10:39

  Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā no 1. augusta līdz 2. septembrim būs apskatāma mākslas izstāde “DU, PRIEKĀ, FRISTAIL…”, kas atspoguļota grafikā, keramikā, glezniecībā, tēlniecībā un autortehnikā veidotos darbos. Izstāde nav ierobežota ar tēmu, stilu un tehniskiem paņēmieniem, bet autoriem tiek dota brīvā izvēle – FRISTAILS.

  Izstādē piedalās Daugavpils Universitātes (DU) absolventi, Salaspils mākslinieku grupa ,,PRIEKĀ’’ un mākslinieki no Rīgas.

  Ekspozīcija Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā veidota kā viens liels objekts, kurā nav nekā lieka, viss savīts vienā dinamiskā organismā. Darbus var raksturot kā savstarpējo komunikāciju, kas palīdz skatītājam uztvert dabas būtību un  mākslinieka radošo pasauli.

  Izstādes darbi veidoti ar izpratni un pārdomu par veikto darbu. Izstādē piedalās Irina Supe, Inta Jansone, Mārīte Laiviņa, Tamāra Žukova, Daiga Gulbe, Natālija Čubārova, Olga Listarkova, Natalija Kručina, Diāna Vernera, Vija Vose, Karina Levicka, Jeļena Koževnikova, Kristīne Zobena-Zālīte, Aleksandrs Zobens, Margarita Budze, Vladimirs Pirhs, Veronika Šlapakova, Zaiga Pettere, Ilona Abiļeva, Andris Abiļevs.

  Izstādes kurators Andris Abiļevs

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!