• A- A A+
 • DU IVF atskanējis “Pēdējais zvans” vēl vienai skolotāju paaudzei

  Aktualizēts 31.05.2019 11:42

  24. maijā Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātē notika tradicionālais pasākums „Pēdējais zvans”, ko organizēja profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Skolotājs” 3. studiju gada studējošie, lai atbalstītu 4. kursa studentus un novēlētu viņiem veiksmi Valsts pārbaudījumos. „Pēdējā zvana” pasākumā studenti ne tikai apsveica vecākos studiju biedrus, bet arī rosināja atcerēties brīnišķīgo mācību laiku.

  Paldies 1. kursa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Skolotājs” (pirmsskolas un pamatizglītības (1. – 3. kl.) skolotājs) studējošajiem un profesionālajiem dejotājiem no Valsts ģimnāzijas, kas iepriecināja klātesošo auditoriju ar aizraujošo Austrumu deju, stilīgu Latīņu deju „Rumba” un aicināja 4. kursa studējošos uz skatuves apgūt „Zumbas” deju soļu kompozīciju, uzdejojot kopā latīņamerikāņu mūzikas ritmā.

  Kā atzina ciemiņi, docētāji un „Pēdējā zvana” dalībnieki, tas bija sirsnīgs un jauks pasākums, kurā bija daudz priekšnesumu, sākot ar oriģināliem skečiem, dejām, konkursiem, docētāju un fakultātes dekāna video novēlējumu un beidzot ar kopīgu, no sirds dziedātu „Prāta Vētras” dziesmu  „Tu izvēlējies palikt”.

  Paldies visiem, kas atbalstīja pasākuma organizēšanu un studējošo fotosesiju DU Ziemas dārzā!

  Papildinformācija:
  IVF, PPP katedras docente
  J. Badjanova
  jelena.badjanova@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!