• A- A A+
 • DU frisbijisti jauno sezonu uzsāk ar uzvaru un zaudējumu

  Aktualizēts 03.12.2018 14:02

  Daugavpils Universitātes puišu frisbija komanda svētdien Kocēnos uzsāka jauno Latvijas Frisbija līgas sezonu. Pirmajā sabraukumā tika izcīnīta viena uzvara, kā arī piedzīvota viena neveiksme.

  Šogad Latvijas Frisbija līgā piedalās kopumā 20 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Vīriešu divīzijā piedalās 11 komandas, kuras sadalītas A un B divīzijās. Daugavpils Universitāte arī šogad bija starp B divīzijas vienībām, kur jāsamēro spēki ar Ogres, Valmieras, Rīgas un Inčukalna komandām.

  Turnīra pirmajā spēlē Daugavpils tikās ar “Sirocco” no Rīgas. Diemžēl pievīla ļoti vājais spēles sākums, kas lielā mērā saistīts ar to, ka spēļu zāle ir ievērojami lielāka nekā Daugavpilī pieejamais treniņu laukums. Pēc spēles pirmā puslaika uzvarētājs lielā mērā jau tika noteikts (1:7). Spēles otrajā puslaikā komandas sniegums uzlabojās un īpaši efektīvs uzbrukumā bija Valdis Kromans. Spēles galarezultāts 6:13.

  Otrajā spēlē pretī stājās Inčukalna “Wild cats”, kas debitēja iepriekšējā sezonā. Pagājušās sezonas izskaņā komandu sniegums bija līdzvērtīgs, tādēļ arī šoreiz tika gaidīta saspringta cīņa. Šoreiz gan tā izpalika, jo Daugavpils dominēja pilnībā. Lai arī spēles gaitā savainojumu dēļ spēli nevarēja turpināt uzreiz divi spēlētāji, DU puiši spēlēja izcili. Beigās vairāk nekā pārliecinoša uzvara ar rezultātu 13:1!!

  Nākamais sabraukums ir paredzēts janvārī, kad Daugavpils frisbijisti aizvadīs trīs spēles.

  Komandas sastāvā spēlēja: Nauris Mackevičs, Valdis Kromans, Raitis Vabolis, Aivis Romanovskis, Ričards Strods, Austris Lakša, Lauris Priede, Augusts Šembels.

  Informāciju sagatavoja Nauris Mackevičs

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!