• A- A A+
 • DU darbinieki piedalās ERASMUS + seminārā Nīderlandē

  Aktualizēts 11.11.2016 15:42

  Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekta (Erasmus+ project „Methods for ESD – competencies and curricula” (MetESD), projekta Nr.2015-1-DE-02-KA202-002346 ietvaros  no 2016. gada  4. līdz 10. novembrim Daugavpils Universitātes IIC  asoc.prof. Dzintra Iliško un mg. phys. Velga Akmene, kā arī skolotāji  no Daugavpils tehnikuma devās uz Nīderlandi, kur notika projekta vadības  otrā tikšanās un projekta apmācību seminārs.

  Projektu vadīja Fehtas universitātes pētnieku komanda un seminārā  piedalījās partneri no mācību iestādēm Vācijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Austrijā un Latvijā. Latviju pārstāvēja Daugavpils Universitāte un PIKC Daugavpils tehnikums. Viens no galvenajiem projekta mērķiem ir izveidot un integrēt ilgtspējīgas attīstības elementus skolas mācību priekšmetu programmās, kā arī izveidot rokasgrāmatu par ilgtspējīgas attīstības veicināšanu.

  Teorētiskās un praktiskās nodarbības tika organizētas radošā gaisotnē, kas deva iespēju  dalīties pieredzē ar citiem kolēģiem par ilgtspējīgas attīstības izpratnes attīstību un šīs idejas integrēšanas pieredzi  skolu mācību plānos dažādās Eiropas valstīs.

  Izsakām pateicību projekta komandai – Ilgai Salītei, Mārīte Kravalei- Pauliņai, Eridianai Oļehovičai, Intai Ostrovskai, Ilonai Fjodorovai, Velgai Akmenei un Dzintrai Iliško, kā arī  PIKC „Daugavpils tehnikums” darbiniekiem – Dinai Ļeckai, Veronikai Platkovai, Sergejam Bogatkevičam, Oļegam Ostrovskim, Sergejam Knišovam, Jevgeņijam Krupskim, Andrejam Dortiņam, Jeļenai Sardiko un Tamarai Jegorovai par aktīvu līdzdalību projektā!

  Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.

  Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

  Papildu informācija: 
  Dzintra Iliško
  E-pasts: dzintra.ilisko@du.lv

  Velga Akmene
  E-pasts: velga.akmene@du.lvloguchi

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!