• A- A A+
 • Daugavpils Universitātē norisinājās IV Starptautiskā Zinātniski praktiskā konference „Sports un izglītība”

  Aktualizēts 06.11.2019 15:05

  2019. gada 1. novembrī Daugavpils Universitātē norisinājās IV Starptautiskā Zinātniski praktiskā konference „Sports un izglītība”, kuru organizēja  DU IVF Sporta katedra ar DU Zinātnes daļas atbalstu.

  Konferenci atklāja Daugavpils Universitātes zinātņu prorektors Prof. Dr. biol. Arvīds Barševskis un Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātes dekāns, docents, Dr. paed. Sergejs Čapulis.

  Konferencē piedalījās Daugavpils Universitātes docētāji, sporta skolu treneri, sporta skolotāji, pirmsskolas izglītības iestāžu skolotāji un DU studenti.

  Konferences ietvaros tika izskatīti teorētiskie un praktiskie jautājumi sporta jomā, tika prezentētas jaunas pieejas dažādu sporta aktivitāšu, projektu, programmu organizēšanā un vadīšanā, kā arī tika izskatīti jautājumi, kas saistīti ar psiholoģiskiem un drošības aspektiem pedagogu darbā. Tika aktualizēti jautājumi arī par pirmās palīdzības aptieciņas saturu, fizioterapeita skatījums par aptaukošanos skolēnu vidū un fizioterapiju sporta traumu profilaksei.

  Konferences noslēgumā norisinājās diskusija, kuras laikā visi dalībnieki atzina, ka nepieciešama aktīvāka sadarbība starp dažādām struktūrām pilsētas un reģiona ietvaros, iedzīvotāju izglītošanas jautājumos sporta jomā. Konferencē piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!