• A- A A+
 • Daugavpils Universitātē norisinājās BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM

  Aktualizēts 04.03.2020 13:59

  26. februārī LIAA Daugavpils biznesa inkubators sadarbībā ar Daugavpils Universitāti organizēja pasākumu “BRUNCH AR UZŅĒMĒJIEM”, kurā piedalījās vairāk nekā 100 interesenti. LIAA Daugavpils biznesa inkubatora un LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora dalībnieki dalījās par savam veiksmēm, pieredzi un biznesa idejām. Uzņēmēji stāstīja kā uzsāka savu uzņēmējdarbību, ar kādam problēmām un grūtībām saskārās. Kā arī pasākuma laikā bija brīnišķīga iespēja uzdot jautājumus gan uzņēmējiem, gan LIAA Daugavpils biznesa inkubatora darbiniekiem.

  Pasākumā ar saviem fantastiskiem stāstiem piedalījās vairāki uzņēmēji: bērnu būvēšanas konstruktora un zīmola “Brick Maker” īpašnieks Sergejs Vaļuško, uzņēmuma SIA “XL FOOD” pārstāvis Artjoms Kļujevs (uzņēmums ražo no dabīgiem izejmateriāliem lavašus, pitas un burgeru maizītes), divi uzņēmēji no Preiļiem – zīmola “Nester Custom” dibinātājs Aleksandrs Nesterjuks, kuram pieder radošā metālmākslas darbnīca, kur tiek veidotas unikālas metāla skulptūras un interjera dizaina mēbeles un zīmola “Picu bode” uzņēmuma vadītājs Juris Vucāns, kura uzņēmums piedāvā garšīgākās maltītes Preiļos. Kā arī piedalījās dalībniece no LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora – Zelma Kačāne, kurai pieder zīmols “Zelma Kraft” (ražo ādas somas un aksesuārus).

  LIAA Daugavpils biznesa inkubators ir pateicīgs Daugavpils Universitātes Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļai par sadarbību pasākuma organizēšanā.

   

   

  Foto: Džeina Saulīte

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Oktobris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!