• A- A A+
 • Daugavpils Universitāte aicina piedalīties sociālo tīklu akcijā

  Aktualizēts 27.05.2021 12:07

  Daugavpils Universitāte uzsāk akciju “Manai Daugavpils Universitātei – 100”, aicinot universitātes studentus un absolventus sociālajos tīklos  Facebook, Instagram un Twitter dalīties ar asociācijām, atmiņu stāstiem un fotogrāfijām no studiju laikiem.

  Viena no vecākajām reģionālajām augstākās izglītības iestādēm Latvijā ar noturīgām pedagoģiskās izglītības un zinātniskās pētniecības tradīcijām – Daugavpils Universitāte – šogad svin savu simtgadi. Atskatoties uz laiku no Daugavpils Valsts skolotāju institūta līdz mūsdienām, augstākās izglītības iestādes vēstures laika līknē rindojas ne tikai statusu, rektoru, studiju programmu maiņa, bet arī simtiem tūkstošu notikumu, kas saistīti ar romantizēto studiju laiku.

  Esot nemitīgā attīstībā un mainībā, Daugavpils Universitāte aicina studentus un absolventus neglabāt atmiņas tikai albumos un piemiņas kladēs, bet vienoties kopīgā aicinājumā – dalīties ar asociācijām, studiju laiku fotogrāfijām un aizraujošiem atmiņu stāstiem sociālo tīklu kontos ar vienotu tēmturi #manaiDU100.

  Ikviens, kurš izjūt piederību Daugavpils Universitātei un vēlas dalīties ar savu stāstu un vienlaikus papildināt DU Muzeja krājumu ar digitālām vēstures liecībām, aicināts piedalīties sociālo tīklu akcijā visa gada garumā.

   

  Papildu informācija:

  DU studiju programmas “Vēsture” absolvente un maģistra studiju programmas “Māksla” studente Zane Melāne

  Mob. tālr. (+371) 26567989 | E-pasts: zane.melane@gmail.com

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!