• A- A A+
 • Daudz laimes, Latvija!

  Aktualizēts 04.12.2018 16:23

  Ar labām un gaišām domām, ar siltiem smaidiem un spožām svecīšu liesmiņām un tautisku rakstu pieskaņu Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledžas” kolektīvs un studenti svinēja Latvijas simto dzimšanas dienu. Koledžas direktore Līvija Jankovska sirsnīgi sveica klātesošos šajos svētkos un pasniedza koledžas darbiniekiem Pateicības rakstus “Par ilggadīgu darbu un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu” un studentu pašpārvaldes pārstāvjiem Pateicības rakstus “Par aktīvu sabiedrisko darbu, par koledžas pozitīva tēla veidošanu un sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu”.

  Svinīgajā pasākumā ar savu klātbūtni pagodināja un sveica visus svētkos Daugavpils Universitātes rektore, profesore Irēna Kokina.

  Saksofona burvīgās kompozīcijas Elvja Ancāna izpildījumā, ļāva klātesošajiem izbaudīt svētku noskaņu. Ar savu dziedājumu klausītājus aizrāva  ansamblis “Stage  on”, kurā dzied arī medicīnas koledžas 1. kursa studente Valērija Soņina.

  Latvijas simto dzimšanas dienu medicīnas koledžas kolektīvs  ieskandināja sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā. Katrs pasākuma dalībnieks saņēma mazu un garšīgu dāvanu – konfektes un Latvijā audzētus sārtus un sulīgus ābolus.

  Daudz laimes, Latvija!

  Informāciju sagatavoja: DU aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledžas” metodiķe Iveta Čamane.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!