• A- A A+
 • Darbu uzsāk 14. Starptautiskā zinātniskā konference “Sociālās zinātnes reģionālajai attīstībai 2019”

  Aktualizēts 11.10.2019 08:00

               SZF

   

  2019. gada 11. un 12. oktobrī Daugavpils Universitātē (Parādes ielā 1 un 1A) jau četrpadsmito reizi notiek starptautiskā zinātniskā konference “Sociālās zinātnes reģionālajai attīstībai 2019”, kuru organizē DU Humanitāro un sociālo zinātņu institūts sadarbībā ar SZF Ekonomikas un Socioloģijas, Sociālās psiholoģijas un Tiesību katedrām.

  Konferences mērķi ir sekmēt sociālo zinātņu ieguldījumu reģionālajā attīstībā, popularizēt starpdisciplināru pieeju reģionālajai attīstībai nozīmīgo jautājumu risināšanā, veicināt pētniecisko rezultātu pārnesi praksē un starpvalstu sadarbību. Darbs konferencē norisināsies plenārsēdē un sešās darba grupās piecos sociālo zinātņu virzienos: Ekonomika – Reģionālā ekonomika, Finanses un kredīts, Tiesību zinātne – Krimināltiesības, Civiltiesības, Socioloģija, Sociālā psiholoģija un Vadībzinātne. Konferences laikā zinātnieki prezentēs pētījumus, kuri skar reģionālās konkurētspējas un ilgtspējas ekonomiskus aspektus, finanšu stabilitātes un attīstības jautājumus, valsts un tiesību aktualitātes ES un nacionālajā praksē, socioloģijas un sociālās psiholoģijas aktuālākus jautājumus, kā arī  inovatīvu procesu efektīvu vadību. Konferences laikā prezentētie pētījumi ir vērsti uz reģionālās konkurētspējas, sabiedrības attīstības un funkcionēšanas jautājumu risināšanu.

  Kopumā konferencē būs pārstāvēti vairāk nekā simts zinātnieku pētījumu rezultāti no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Norvēģijas, Ukrainas, Gruzijas, Baltkrievijas, Krievijas, Kazahstānas no vairāk nekā 30 universitātēm, augstskolām, zinātniskajām institūcijām, koledžām.

  Pēc konferences autoru iesniegtie raksti tiks recenzēti un publicēti ikgadējos „Daugavpils Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu institūta un Sociālo zinātņu fakultātes Starptautisko zinātnisko konferenču rakstu krājumos”, kas ir iekļauti  Electronic Journals Library of University of Regensburg (Vācija) sarakstos.

  Konferences atklāšana notiks 11. oktobrī plkst. 10:00 Daugavpils Universitātē (Parādes ielā 1A, 130. auditorijā). Atklāšanas ceremonijā Konferences dalībniekus uzrunās Daugavpils Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu institūta Sociālo pētījumu centra vadītājs profesors Vladimirs Meņšikovs, Sociālo zinātņu fakultātes dekāns profesors Jānis Teivāns-Treinovskis, Humanitāro un sociālo zinātņu institūta direktore profesore Anita Stašulāne un Daugavpils Universitātes rektore profesore Irēna Kokina.

  KONFERENCES PROGRAMMA

  Papildu informācija:
  Dr.oec. Viktorija Šipilova
  E-pasts: viktorija.sipilova@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Augusts >
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!