• A- A A+
 • Atpūta Ilūkstes novadā

  Aktualizēts 04.07.2018 09:42

  2018.gada 28.jūnijā Daugavpils Universitātes Arodorganizācijas biedri apmeklēja dažus Ilūkstes novada tūrisma objektus. Diena aizsākās ar “alpaku salas” apmeklējumu. Kadiķu mājas saimnieki Ineta un Helmūts, meitai Elzai asistējot, aizraujošā un interesantā stāstījumā iepazīstināja klātesošos ar eksotisko dzīvnieku dienas ritmu, rakstura īpašībām, ar saimniecības tuvākajiem nākotnes  plāniem, kā arī atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem.

  Tikai dažu kilometru attālumā atrodas dabas parks DVIETES PALIENE un tā galvenā pieturvieta – Dvietes senlejas informācijas centrs GULBJI. Apmeklējot to, iepazināmies  ar novada īstenu patrioti un entuziasti Benitu Štrausu, viņa ir arī Bebrenes pagasta priekšsēdētāja. Ekskursijas laikā tikām iepazīstināti ar novada vēsturi, laika gaitā atrastajiem arheoloģisko izrakumu un sadzīves priekšmetiem, kā arī ar savvaļas dzīvnieku nozīmi palienes pļavu saglabāšanā.

  Bebrenes profesionālajā vidusskolā mūs mīļi sagaidīja skolas direktore Ērika. Viņa izrādīja nozīmīgākos mācību kabinetus, to aprīkojumu, iepazīstināja ar studiju programmām, pastāstīja par mācību iestādes nozīmi pagasta un novada dzīvē. Savukārt vidusskolas ēkā ļoti viesmīlīgā gaisotnē uz skolas balkona nogaršojām skolas pavāra un absolventa pagatavoto īpašo un ļoti garšīgo “grāfa putru”.

  Atpūtas pasākums turpinājās Eglaines pagastā, atpūtas kompleksa SALIŅAS teritorijā, kur ikviens ekskursijas dalībnieks izmantoja sev tīkamāko atpūtas veidu. Neizpalika komunikācija darbinieku kolektīva vidū.

  Arodkomitejas vārdā lielu PALDIES sakām visiem ekskursijas dalībniekiem par izrādīto aktivitāti. Novēlam tikpat jauki pavadīt arī atvaļinājuma laiku!

  Papildu informācija:
  Lilija Skadiņa
  t. 29438686

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!