• A- A A+
 • Aktualitātes projekta Nr. 8.2.3.0/18/A/010 “Daugavpils Universitātes pārvaldības un vadības kompetenču pilnveidošana” ietvaros

  Aktualizēts 18.04.2019 09:29

  2019. gada 4. aprīlī tika izsludināts iepirkums „Pārvaldības struktūru procesu izvērtējums projekta “Daugavpils Universitātes pārvaldības un vadības kompetenču pilnveidošana” ietvaros” (iepirkuma identifikācijas Nr. DU 2019/15 ESF).

  Saskaņā ar Nolikumu iepirkuma uzdevums ir:

  1. Izvērtēt procesus, analizēt pilnu pārvaldības ciklu, izdarot secinājumus un radot labākos risinājumus veicamo darbību un atbildību sadalījuma starp dažādām lomām/struktūrvienībām līdzsvarošanai. Identificēt manuālas, atkārtotas, laikietilpīgas darbības, kuras būtu iespējams aizstāt ar automatizētiem procesiem.
  2. Procesu sākotnējā analīze- procesu apskats un kartēšana. Procesu nepilnības, darbinieku noslodze, atkārtotas darbības, vērtību nepievienojošas darbības. Galveno procesa darbības rādītāju indentificēšana- zīmējot procesa shēmu.
  3. Nozīmīguma un risku analīze. Sadarbībā ar DU veikt procesu klasifikāciju pēc to nozīmīguma un riska kritērijiem.
  4. Procesu padziļināta izpēte. Ekonomijas analīze tiek veikta, koncentrējoties uz neefektivitātes izskaušanas (lieki soļi, darbu dublēšana, “pudeles kakli”, laika zudumi, noslodzes, sadarbības trūkums utt.) un pārvaldības struktūras racionalizācijas
  5. Veikt studentu un vispārējā personāla skaita noslogotības analīzi DU un DU aģentūru struktūrvienībās (Latvijas Hidroekoloģijas institūts; Daugavpils medicīnas koledža).
  6. Izvērtēt pārvaldības struktūru funkcijas un hierarhiju DU un DU aģentūru struktūrvienībās, sniegt ieteikumus tās uzlabošanā. (Mērķis ir iekšējās struktūras sadrumstalotības mazināšanu un lēmumu pieņemšanas efektivitātes palielināšanu, kā arī pastāvēšanas atbilstības izvērtējums atbilstoši normatīvajiem aktiem un finansiālā sloga mazināšanai).
  7. DU Struktūrvienību nolikumu izvērtēšana un aktualizēšanas priekšlikumu sniegšana.
  8. Veikt personāla amata aprakstu un funkciju izvērtējums DU un DU aģentūru struktūrvienībās.
  9. Izvērtēt DU attīstības stratēģijas ieviešanas plāna progresu.
  10. Izvērtēt iekšējās kvalitātes nodrošināšanu.
  11. Izvērtēt atalgojuma un motivācijas sistēmu DU.

  Līdz noteiktajam piedāvājumu iesniegšanas termiņam 2019. gada 15. aprīlis tika saņemti 3 (trīs) piedāvājumi, kurus iepirkuma komisija izvērtēs un ar uzvarētāju tiks slēgts pakalpojuma līgums.

  2019. gada 16. aprīlī Daugavpils Universitātes pārstāvji piedalījās Izglītības un zinātnes ministrija organizētajā sanāksmē Rīgā, lai pārrunāju projekta Nr. 8.2.3.0/18/A/010 “Daugavpils Universitātes pārvaldības un vadības kompetenču pilnveidošana” īstenošanas progresu, rādītāju sasniegšanas prognozes, projekta īstenošanas problēmas un to iespējamos risinājumus.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pasākumu kalendārs

  < Janvāris >
  30 31 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!