• A- A A+
 • Aizvadīti kolektīvās monogrāfijas “Zinātniskā rakstīšana un pētījumu rezultātu izplatīšana” atvēršanas svētki

  Aktualizēts 05.10.2018 10:05

  3. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Senāta zālē tika svinēti kolektīvās monogrāfijas „Zinātniskā rakstīšana un pētījumu rezultātu izplatīšana” atvēršanas svētki. Kopā ar redaktoriem un autoriem pasākumu apmeklēja daudzi ar zinātni un pētniecību saistīti iestāžu darbinieki un citi interesenti: to vidū RSU administrācijas pārstāvji, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) pārstāvji, dažādu Latvijas augstākās izglītības iestāžu mācībspēki, zinātnieki un doktoranti.

  Kā atzīst izdevuma recenzente dr. habil. oec. Baiba Rivža: “Grāmatas tematika skar ne tikai ikvienu studējošo un pat vidusskolas klašu skolēnus, akadēmisko un zinātnisko personālu, bet arī plašu auditoriju ārpus tiešās akadēmiskās un zinātniskās vides, kam nākas saskarties ar dažādu veidu pētnieciskajiem darbiem un zinātniskajām publikācijām. No prasmes pasniegt un izplatīt pētījumu rezultātus ir atkarīgs to tālākais liktenis – kā tie tiks uztverti, izmantoti un iedzīvināti praksē, kā notiks zināšanu pārnese.”

  Kolektīvās monogrāfijas zinātniskās redaktores ir RSU profesore Kristīne Mārtinsone un Daugavpils Universitātes profesore Anita Pipere, bet autoru kolektīvs aptver gan zinātniekus, gan RSU mācībspēkus, arī valodniecības un bibliotēkas zinātņu nozares pārstāvjus. Grāmatas autoru vidī ir U. Berķis, I. Gobiņa, M. Dambrova, K. Mārtinsone, I. J. Mihailovs, A. Pipere, I. Rozenvalde, S. Riekstiņa, D. Spila, K. Šneidere, J. Vīķe un I. Znotiņa.

  Papildu informācija:
  HSZI prof. Anita Pipere
  E-pasts: anita.pipere@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!