• A- A A+
 • Aicinām studentus sniegt savas idejas par Daugavas upes baseina ekonomiskās attīstības rosināšanu

  Aktualizēts 11.10.2018 13:39

  Sadarbības projekta “DaugavAbasMalas” ietvaros oktobrī un decembrī notiks 8 konferences jeb daugaviešu Satikšanās ar mērķi uzlabot Latvijas lielākās upes baseina ekonomisko situāciju. Katrai no konferencēm ir sava tēma, dalība bez maksas. Aicināti visi, īpaši studenti, lai sniegtu jaunu skatījumu un idejas par to, kā sekmēt tūrisma un uzņēmējdarbības attīstību Daugavas baseinā.

  Kopumā oktobrī un decembrī notiks 8 “DaugavAbasMalas” satikšanās, un katrai no konferencēm ir sava tēma, kas dos iespēju iedziļināties plašā jautājumu klāstā un risināt specifiskām mērķa grupām aktuālas problēmas. Pirmā konference norisinājāš 4. oktobrī Ogres novadā, kur tika iezīmēti kopīgi veicamie darbi. Otrā konference notika 10. oktobrī Stopiņu novadā, un tajā tika diskutēts par NVO lomu un iespējām Daugavas baseinā. Trešā daugaviešu satikšanās būs veltīta tūrisma nozarei, un tā norisināsies 16. oktobrī Krāslavas novadā. 18. oktobrī Pļaviņu novadā, “DaugavAbasMalas” ceturtajā konferencē, aicināti pulcēsies Daugavas baseina pašvaldību vadītāji, savukārt uz piekto konferenci 24. oktobrī Daugavpils novadā īpaši tiek gaidīti pētnieki, stratēģi un attīstības politikas plānotāji. Sestā daugaviešu satikšanās vieta būs Ķeguma novadā 25. oktobrī, kur tiek ielūgti jaunatnes NVO un jauniešu interešu grupas. Uz pirmspēdējo konferenci 6. decembrī Ķekavas novadā tiek gaidīti vides speciālisti. Daugaviešu satikšanās noslēgsies 11. decembrī Ikšķiles novadā ar kopīgu visu konferenču rezultātu izvērtēšanu un turpmāko rīcību noteikšanu.

  Vairāk par projektu “DaugavAbasMalas” un konferencēm, kā arī reģistrēties dalībai tajās var uzzināt mājaslapā daugavabasmalas.lv sadaļā Notikumi, kā arī projekta Facebook lapā.

  Papildu informācija:
  Līga Ivanova
  Tālr. 26464686
  E-pasts: liga.ivanova@inbox.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!