• A- A A+
 • Aicinājums atbalstīt Lolitu Jonāni

  Aktualizēts 10.06.2021 08:58

  Fizikas un matemātikas katedras docente Lolita Jonāne vairāk kā 30 gadus ir nostrādājusi Daugavpils Universitātē un savu dzīvi veltījusi dabaszinātņu izglītības uzlabošanai. Šobrīd Lolitai ir nepieciešams mūsu atbalsts.

  Līdz pagājušajai vasarai Lolitas dzīve ritēja ierastajās gaitās, līdz tika atklāta onkoloģiska saslimšana – plakanšūnu karcinoma. Bija operācija, staru terapija, un likās, ka būs slimība uzveikta. Taču šī gada pavasarī  ārsti konstatēja, ka slimība progresē. Terapijai ir nepieciešams medikaments Pembrolizumab, ko valsts, diemžēl, Lolitas gadījumā nekompensē. Iesniegts pieteikums zāļu individuālajai kompensācijai Nacionālajā veselības dienestā, kas labākajā gadījumā segs tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas.

  Ik pēc 3 nedēļām Lolitai nepieciešami 4 063,24 eiro zāļu iegādei. Pirmā deva iegādāta par ģimenes līdzekļiem, taču ārstniecības turpināšanai gada garumā nepieciešami vēl 65 011,84 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ Lolita no sirds lūdz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt uzveikt vēzi.

  Palīdzēsim Lolitai Jonānei!

  Ziedot

   

   

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!