• A- A A+
 • 6.–8.01.2021 – projekta pētniece Oksana Kovzele piedalījās starptautiskajā zinātniskajā konferencē „EBES”

  Aktualizēts 22.01.2021 10:09

  2021. gada 6.–8. janvārī saskaņā ar projekta „Svētku kultūras transformācijas pierobežā: Latgales un Pleskavas reģiona piemērs” (vienošanās Nr. 1.1.1.2/16/I/001; pieteikuma Nr. 1.1.1.2/VIAA/1/16/109) aktivitāšu plānu pētniece Oksana Kovzele piedalījās starptautiskajā zinātniskajā konferencē „34thEBES Conference” (Atēnas, Grieķija).

  Konferencē, kas Covid-19 infekcijas izplatības dēļ notika Zoom platformā, O. Kovzele iesaistījās klausītājas un diskusiju dalībnieces statusā. Konferencei kopumā bija pieteikušies 146 dalībnieki, kuri pārstāv 31 Eiropas un pasaules valsti.

  Lielākā prezentēto pētījumu daļa bija veltīta izaicinājumiem un riskiem, kas radušies Covid-19 infekcijas izplatīšanas iespaidā: banku, korporāciju, nelielu kompāniju un uzņēmumu, kā arī tūrisma sfēras apdraudētības pakāpes apzināšanai un turpmāk veicamiem pasākumiem esošās situācijas uzlabošanai. Tajā pašā laikā īpaši interesanti un pārdomas rosinoši bija referāti, veltīti reģionālā kultūras mantojuma ilgtspējas nodrošināšanas perspektīvām, sociālo mediju, reklāmas un modes industrijas attīstības veicināšanai, kā arī citas konferences dalībnieku aktualizētas tēmas. Daudz vērā ņemamu ieteikumu potenciālo pētījumu un rakstu autoriem sniedza izdevēju sekcijas dalībnieki – augsti indeksēto žurnālu redaktori un izdevēji.

  Dalība šajā liela mēroga starpdisciplinārajā konferencē projekta pētniecei ļāva gūt patiešām noderīgu informāciju, kā arī pavēra iespējas turpmākai sadarbībai ar konferences dalībniekiem un viņu pārstāvētajām institūcijām.

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!