• A- A A+
 • 28.09.2018. – projekta pētniece Oksana Kovzele piedalījās Eiropas Zinātnieku naktī

  Aktualizēts 05.10.2018 11:53

  2018. gada 28. septembrī projekta „Svētku kultūras transformācijas pierobežā: Latgales un Pleskavas reģiona piemērs” (vienošanās Nr. 1.1.1.2/16/I/001;  pieteikuma Nr. 1.1.1.2/VIAA/1/16/109) pētniece  Oksana Kovzele piedalījās  Daugavpils Universitātes organizētajā Eiropas Zinātnieku naktī. Plašai pasākuma apmeklētāju auditorijai tika piedāvāta intelektuāli interaktīva spēle “Kas? Kur? Kad?” (līdzautors – DU HSZI KPC pētnieks Žans Badins), kas bija veltīta mūsdienu svētkiem un svētku kultūrai.

  DU viesiem, apvienojoties nelielās komandās (pa diviem cilvēkiem katrā), bija iespēja atbildēt uz dažādas sarežģītības pakāpes jautājumiem, kā arī atminēt dažādu pasaules valstu raksturīgākos svētkus pēc spēles vadītāju iepriekš sagatavotajiem uzdevumiem un prezentācijām. Spēle bija labi apmeklēta un izraisīja plašu rezonansi ne tikai skolēnu un skolotāju, bet arī vecākās paaudzes Latgales reģiona iedzīvotāju vidū.

  Eiropas Zinātnieku nakts apmeklētāju aktīvā iesaistīšanās un pozitīvās atsauksmes motivē organizēt līdzīgus pasākumus arī turpmāk.

  Papildu informācija:
  HSZI KPC pētniece Oksana Kovzele
  oksana.kovzele@du.lv

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!