• A- A A+
 • 19.04.2011. Darba grupas sēde

  Aktualizēts 19.04.2011 16:42

  2011. gada 19. aprīlī notika kārtējā projekta Darba grupas sēde.

  Pēc projekta vadītājas Elizabetes Vilcāne ierosinājuma tiek apspriests, kurā laikā un kur noorganizēt informatīvo sanāksmi Daugavpils Universitātes darbiniekiem, docētājiem un studentiem. Darba grupas locekļi vienojas, ka informatīvo sanāksmi jārīko 17.05.2011., Parādes ielā 1, 115.auditorijā. Projekta vadītāja palīdze Vita Viļevko piedāvā uzaicināt docētājus, pasniedzējus, kas jau saņēmuši ERAF projekta ietvaros iegādāto aprīkojumu un jau uzsākuši to pielietot. Tiek piedāvāts izklāstīt plašākai auditorijai par jau īstenotajiem pasākumiem gan būvniecības, gan aprīkojuma iegādes aktivitāšu ietvaros, kā arī informēt par notikušajiem publicitātes pasākumiem.

  Projekta asistente – iepirkumu speciāliste Inese Kursīte iepazīstina darba grupu ar projekta iepirkumu procedūru norisi. Turpinās iepirkuma process konkursam Parādes 1 objektu būvniecībai. Veikta cenu aptauja un izvēlēts pretendents mācību bāzes „Ilgas” renovācijas autoruzraudzībai. Pabeigta izvērtēšana un noslēgti līgumi par aprīkojuma iegādi Daugavpils Universitātes hidroekoloģijas laboratorijām, par biroja iekārtu un piederumu, video, audio, skaņas aprīkojuma iegādi, vērtēšanas process noslēdzas nanotehnoloģiju laboratorijas aprīkojuma iegādes konkursam un mākslas un dizaina laboratorijai.

  Projekta vadītāja E.Vilcāne un projekta tehniskais vadītājs Oskars Lumpovs informē par pakalpojumu līgumu izpildes gaitu.

  Projekta vadītāja informē, ka jau ir noslēgti 23 līgumi par aprīkojuma piegādi par 1,3 miljoniem latu, no kuriem pilnībā izpildītas līgumsaistības un aprīkojums saņemts un uzstādīts ir pēc 4 līgumiem par 203 tūkstošiem latu. Notiek ļoti aktīva aprīkojuma piegāde un uzstādīšana arī saskaņā ar pārējiem noslēgtajiem līgumiem.

  Iepirkumu speciāliste Irīna Kulitāne ierosina diskusiju par iegādātā aprīkojuma apdrošināšanu uz šī projekta ieviešanas laiku. Darba grupas locekļi atbalsta šo ierosinājumu un apspriež iepirkuma nepieciešamību.

  Darba grupas locekļi galīgajā redakcijā apstiprināja atklātā konkursa nolikuma „Būvuzraudzības pakalpojumi Daugavpils Universitātei” projektu.

  Papildus informācija:
  Elizabete Vilcāne
  Projekta vadītāja
  Vienības iela 13 – 221.a kab., Daugavpils, LV – 5401
  tālr.: +371 654 71960; +371 26473689
  fakss: +371 654 22890
  e-pasts: elizabete.vilcane@du.lv

  4661-10099-n

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!