• A- A A+
 • 13.02.2013. Notika informatīvā sanāksme par projekta aktualitātēm

  Aktualizēts 13.02.2013 14:54

  2013. gada 13. februārī notika kārtējā Daugavpils Universitātes (DU) darbinieku Informatīvā sanāksme, kurā DU personāls tika informēts par projekta norises gaitu un aktualitātēm, kā arī tika sniegtas atbildes uz interesentu jautājumiem.

  Sanāksmi atklāja ERAF projekta vadītāja Elizabte Vilcāne, kura sniedza vispārīgu informācija par ERAF līdzfinansēto projektu (par paredzamajiem un jau paveiktajiem darbiem, par projekta realizācijas laikā notikušajām pārbaudēm, par finansējuma izlietojumu utt.). Turpinājumā dažādu laboratoriju pārstāvji informēja klātesošos par projekta ietvaros saņemto aprīkojumu un ar tā izmantošanu sasniegtajiem rezultātiem. Savā pieredzē dalījās Hidroekoloģijas laboratorijas vadītājs profesors Artūrs Škute, Bioloģijas un bioloģisko tehnoloģiju laboratorijas pārstāve asociētā profesore Inese Kokina un Nanotehnoloģiju un Lāzertehnoloģiju un hologrāfijas laboratoriju vadītājs asociētais profesors Edmunds Tamanis.
  Sanāksmes noslēgumā projekta
  tehniskais vadītājs Pēteris Kokins informēja par projektā paredzētajiem un jau iesāktajiem būvdarbiem DU Mācību korpusā Parādes ielā 1 un 1a.

  Papildus informācija:
  Vita Viļevko
  projekta vadītājas palīdze
  t.: 29191170
  e-pasts: vita.vilevko@du.lv

  4661-10099-n

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!