• A- A A+
 • 10. 02. 2018. notiks HAJ 2017./2018. studiju gada piektā nodarbība

  Aktualizēts 06.02.2018 19:50

  2018. gada 10. februārī plkst. 11.30 Vienības ielā 13, 308. auditorijā (3. stāvā) notiks “Humanitārās akadēmijas jauniešiem” (HAJ) piektā tikšanās reize!

  Pirmo nodarbību – „Personvārda lingvokulturoloģiskais aspekts” vadīs DU Humanitārās fakultātes Latviešu valodas katedras asistente, Mg. philol. Inese Zuģicka.

  Otro nodarbību – „Ievērojamas Latgales personas: Valerija Seile” vadīs Reģionālo studiju centra „Latgales pētniecības institūts” asoc. prof. Dr. hist. Henrihs Soms un akadēmiskā maģistra studiju programmas „Vēsture” 1. studiju gada studējošā Rita Samuša.

  Jauniešu interešu izglītības skola „Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau astoto gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. HAJ ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

  Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

  Humanitārajā akadēmijā jauniešiem lekcijas lasa un praktiskās nodarbības vada kompetenti un erudīti Latvijas kultūras un mākslas darbinieki, ārzemju vieslektori un Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes docētāji.

  HAJ darbību atbalsta:

  Papildu informācija:
  t.: 27199046
  e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
  Humanitārās fakultātes lapa Facebook

  Biežāk apmeklētās saites

  Seko mums

  Raksti mums

  Nosūti savu jautājumu, ieteikumu, vai arī vienkārši sazinies ar mums un mēs centīsimies atbildēt cik ātri vien varam!

  Rakstīt ziņu

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!